PVC Nako Kepenk Sistemleri

PVC Nako Kepenk Sistemleri

Olumsuz hava koşullarına karşı alternatif çözümlerden biri olan nako kepenk, Monostar estetik tasarımı ve işlevselliği ile buluşuyor. Monostar Kepenk sistemleri, geliştirdiği kepenk seçeneklerini nostaljiden vazgeçmeyenlerin beğenisine sunuyor.

 

Özellikle günümüzde güvenlik ya da sert iklim koşullarından korunmak amacıyla kullanılan kepenk sistemleri, kullanıcılara hem güvenli bir ortam hem de ısı tasarrufu sağlıyor. Dekoratif amaçlı olarak da kullanılabilen PVC kepenk sistemleri, Monostar Kepenk’in doğadan esinlenilen 14 farklı renk seçeneği ile mekânlara estetik ve fonksiyonel çözümler sunuyor.Monostar kepenk sistemlerinde, kanatlar kapalıyken özel makaslı bir sistem ile ileriye doğru açılabiliyor. Özel sistem ile geliştirilen PVC kepenk sistemleri, montaj şekline göre duvara veya kasaya montaj olmak üzere iki gruba ayrılıyor. Kişisel tercihlere ve zevklere göre Pvc Nako kepenklerde beyaz ve lamine renk alternatifleri de uygulanabiliyor. Mekânın özelliğine göre kemerli kepenk üretimi de yapılabilen PVC kepenk sistemleri, hem pencere sistemine estetik sağlıyor hem de dayanıklı ve aşınmaz yapısıyla yıllarca güvenle kullanılabiliyor.

Kepenk sistemlerinde, kanatlar kapalı iken, özel makaslı bir sistem ile iç kanatlar ileriye doğru açılabilir. Kepenkler montaj şekline göre duvara veya kasaya montaj olarak iki gruba ayrılır. Kepenk sistemlerinde beyaz ve lamine renk alternatifleri uygulanabilir. Mekanın özelliklerine göre, kemerli kepenk sistemleri üretimi de mümkündür.

Mesaj yaz