Zipline Bioclimatic

Zipline Bioclimatic

Zipline Bioclimatic

Zipline Bioclimatic , gölge sistemleri üretimin de, hayal gücünün ulaştığı en üst noktadır. Havanın doğal dolaşımından yararlanılarak iklimlendirme sağlayan Pergola Sistem, istenilmesi durumunda üzerinde yer alan “Açılır – Kapanır” “Kendi ekseninde dönebilir” alüminyum paneller vasıtası ile hava geçişini sağlar. Bir çok opsiyonel seçenek ile desteklenen Biyoiklimsel Pergola Sistemini, 4 mevsim özgürce kullanabilmeniz için tasarlandı.

Temiz havanın özgürce dolaşabildiği bu sistemde, temiz havanın sirkülasyonu ile ortamda bulunan bakteri ve virüslerin dışarı atılmasında önem taşımaktadır.

Güneş ışığının, yağmurun, rüzgarın ve diğer olumsuz hava şartlarını avantaja çevirmenize olanak sağlayan Zipline bioclimatic modeli, açık hava partileri, düğünleri, ve her türlü açık hava etkinlikleri için şıklığın ve tasarımın birleşmesiyle, özgürce istediklerinizi yapmanıza olanak sağlar.

Gürültüsüz çalışma sistemi ve minimum enerji tüketimi ile gökyüzünün tüm güzelliklerini göz önünde tutarak, soğuk günlerde bile manzaranın keyfini çıkarmanızı sağlar.

 

Ürünler tek parça halinde, kurulu halde ve montaja hazır halde gönderilecektir.

Montajı için gerekli tüm bilgiler sağlanacaktır.

Mesaj yaz