Zipline Pergola

Zipline Pergola

 

Zipline Pergola tamamen otomatik açılıp kapatılabilen, yazın ve kışın yaşam alanlarını kullanma imkânı sağlayan fonksiyonel, ergonomik ve ileri teknolojik tente sistemidir. Her mekâna ve her projeye uygun şık çözümler sunmak için özel olarak tasarlanmıştır

Zipline Pergola, hem kişisel hem de ticari alanlarda oldukça rahat kullanabileceğiniz şık ve sağlam bir tasarıma sahiptir.

Montajda hem “Duvar” hem de “tavan” montajı imkânı ve m2 bazında düşük maliyeti ile sizlere ekonomik ve şık bir ürün olarak uzun yıllar hizmet edecektir.

Zipline Pergola tek bir modül olarak üretilip kullanılabileceği gibi, birden çok pergolanın istenilen yönde bir araya getirilmesi vasıtası ile de çoklu olarak kullanılabilirler.

Pergola açılma kapanma özelliği ile güneş ya da yağmur tarzı dış etkenlerden korunma sağlayan, oturulan çeşitli alanlarda kullanılabilen ve oturulan alanın üstünü kapatmaya yarayan sistemlerdir. Pergola sistemlerinin yapım ve imal aşamasında çeşitli malzemeler kullanılabilir.

Verandalarda, kahvaltı salonu, kafeterya, restoran ve lokanta gibi türlü mekanlarda, açık havada bulunan yaz ya da kış bahçelerinde, havuzlarda ve daha birçok yerde bu sistemler tercih edilerek bahse konu alanın üstü isteğe göre açılıp kapatılabilir.

Yapı ruhsatı alınması gerekmez.

 

Ürünler tek parça halinde, kurulu halde ve montaja hazır halde gönderilecektir.

Montajı için gerekli tüm bilgiler sağlanacaktır.

Mesaj yaz